1. Produk
 2.   Persembahan
 3.   GO
 4.   Aspose.Slides Cloud SDK for Go

Aspose.Slides Cloud SDK for Go

 
 

GO SDK — izveidojiet un konvertējiet PowerPoint prezentācijas

Mākoņos balstīts SDK ļauj programmatūras izstrādātājiem izveidot, lasīt, rediģēt, aizsargāt un konvertēt PowerPoint PPT/PPTX prezentācijas mākonī.

Aspose.Slides Cloud SDK for Go ir dominējošs un visaptverošs mākoņa SDK, kas ļauj izstrādātājiem izveidot, rediģēt un manipulēt ar PowerPoint prezentācijām, izmantojot Go programmēšanas valodu. SDK palīdz programmatūras izstrādātājiem viegli integrēt progresīvas PowerPoint prezentācijas funkcijas savās Go lietojumprogrammās, piemēram, izveidot, rediģēt un dzēst slaidus, pievienot formas, tekstu un multivides saturu, lietot formatējumu un daudz ko citu. Go mākonis SDK ir balstīts uz Aspose.Slides REST API augšējo daļu un darbojas nevainojami, neinstalējot trešās puses programmatūru.

Aspose.Slides Cloud SDK for Go ir optimizēts augstai veiktspējai ar tādām funkcijām kā asinhroni API izsaukumi un daudzpavedienu apstrāde, lai nodrošinātu ātru un efektīvu izpildi. Tas ļauj programmatūras izstrādātājiem programmatiski izveidot un modificēt PowerPoint prezentācijas savās lietojumprogrammās. Bibliotēkas daļai ir vairākas svarīgas funkcijas, piemēram, prezentāciju izveide no jauna, jaunu slaidu ievietošana, prezentāciju sapludināšana/sadaļa, slaidu izvilkšana no prezentācijām, slaidu satura kopēšana, motīvu pārvaldība, attēlu pievienošana un izvilkšana no prezentācijām, formu pievienošana un izvilkšana. , pārvaldīt hipersaites un daudz ko citu.

Kā mākonī balstīts SDK Aspose.Slides Cloud SDK for Go piedāvā izmaksu ziņā efektīvu risinājumu izstrādātājiem, kuri vēlas savām lietojumprogrammām pievienot uzlabotas PowerPoint prezentācijas funkcijas, neieguldot līdzekļus dārgā programmatūrā vai aparatūrā. Pateicoties vairāku platformu savietojamībai, lietošanas vienkāršībai, augstajai veiktspējai un izmaksu efektivitātei, tā ir lieliska izvēle izstrādātājiem, kuri vēlas savām lietojumprogrammām pievienot uzlabotas PowerPoint prezentācijas funkcijas. Tomēr izstrādātājiem jāņem vērā arī SDK ierobežojumi, piemēram, prasība pēc interneta savienojuma un ierobežotas pielāgošanas iespējas.

Previous Next

Darba sākšana ar Aspose.Slides Cloud SDK for Go

Ieteicamais veids, kā instalēt Aspose.Slides Cloud SDK for Go, izmanto GitHub. Lai instalētu SDK savā sistēmā, lūdzu, izpildiet šo komandu:

Instalējiet Aspose.Slides Cloud SDK for Go, izmantojot GitHub

slides get github.com/aspose-slides-cloud/aspose-slides-cloud-slides 
Varat arī lejupielādēt to tieši no Aspose produkta izlaišanas lapas.

Prezentācijas izveide un pārvaldība, izmantojot Go API

Aspose.Slides Cloud SDK for Go ir nodrošinājis pilnīgu atbalstu PPT un PPTX prezentāciju izveidei un modificēšanai Go lietojumprogrammās. SDK atbalsta prezentāciju izveidi dažādos populāros prezentāciju failu formātos, piemēram, PPT, PPTX, PPS, PPSX, PPTM, PPSM, POTX, POTM, ODP, OTP un daudzos citos. Bibliotēkas daļai ir vairākas citas svarīgas funkcijas prezentāciju pārvaldībai mākonī, piemēram, jaunu slaidu pievienošana esošajām prezentācijām, slaidu piezīmju pievienošana un atjaunināšana, prezentācijas izveide no HTML, jaunas prezentācijas izveide, izmantojot veidni, nevēlamu slaidu dzēšana no prezentāciju, sadaliet vai apvienojiet esošo prezentāciju, pievienojiet prezentācijām animāciju un daudz ko citu.

Pievienojiet, pārvaldiet un konvertējiet prezentācijas slaidus, izmantojot Go API

Aspose.Slides Cloud SDK for Go ir iekļāvis pilnīgu atbalstu slaidu apstrādei PowerPoint prezentācijās. Bibliotēkas daļai ir vairākas svarīgas funkcijas darbam ar slaidiem, piemēram, jaunu slaidu pievienošana prezentācijām, slaidu izvilkšana no prezentācijas, nevēlamu slaidu dzēšana, slaidu kopēšana no vienas prezentācijas citā, slaidu pārvietošana uz citu prezentācijas pozīciju, pārvaldība fona prezentācijas slaids, pārvaldīt slaidu komentārus, pievienot slaidam komentārus, iegūt slaidu informāciju, iegūt slaidu skaitu no prezentācijas un daudz ko citu.

Pievienojiet komentārus prezentācijas slaidam, izmantojot Go API

cfg := asposeslidescloud.NewConfiguration()
cfg.AppSid = "MyClientId"
cfg.AppKey = "MyClientSecret"
api := asposeslidescloud.NewAPIClient(cfg)

dto := asposeslidescloud.NewSlideComment()
dto.Text = "Comment text"
dto.Author = "Author Name"
childComment := asposeslidescloud.NewSlideComment()
childComment.Text = "Child comment text"
childComment.Author = "Author Name"
childComments := []asposeslidescloud.ISlideCommentBase { childComment }
dto.ChildComments = childComments
comments, _, e := api.SlidesApi.CreateComment("MyPresentation.pptx", 3, dto, nil, "", "", "")
if e != nil {
  fmt.Printf("Error: %v.", e)
  return
}
fmt.Printf("The slide has %v comments", len(comments.GetList()))

Eksportējiet PowerPoint prezentācijas, izmantojot Go SDK

Aspose.Slides Cloud SDK for Go ir nodrošinājis dažus jaudīgus līdzekļus PowerPoint prezentāciju konvertēšanai dažādos citos atbalsta failu formātos, izmantojot Go komandas. Programmatūras izstrādātāji var pārvērst prezentācijas PDF, XPS, TIFF, HTML, SWF, JPEG, PNG, GIF, BMP, FODP, XAML, MP4 un daudzās citās formās. Ir arī iespējams konvertēt atlasītos slaidus, sadalīt vai apvienot PowerPoint prezentācijas, norādīt izvades dokumentā esošo lappušu vai attēlu augstumu vai platumu un daudz ko citu. Šis piemērs parāda, kā pārvērst prezentācijas PDF faila formātā.

Eksportējiet prezentāciju PDF formātā, izmantojot Go SDK

cfg := asposeslidescloud.NewConfiguration()
cfg.AppSid = "my_client_id"
cfg.AppKey = "my_client_key"
api := asposeslidescloud.NewAPIClient(cfg)

source, e := ioutil.ReadFile("MyPresentation.pptx")
if e != nil {
  fmt.Printf("Error: %v.", e)
  return
}

result, _, e := api.SlidesApi.Convert(source, "pdf", "", "", "", []int32 { 2, 4 }, nil)
if e != nil {
  fmt.Printf("Error: %v.", e)
  return
}
fmt.Printf("The converted file was saved to %v.", result.Name())

Formu ievietošana un pārvaldība prezentācijā, izmantojot Go API

Aspose.Slides Cloud SDK for Go ir nodrošinājis pilnu funkciju komplektu darbam ar formām PowerPoint prezentācijās, izmantojot Go komandas. Tas nodrošina atbalstu jaunu formu pievienošanai prezentācijām, formu rekvizītu pārvaldīšanai, darbam ar SmartArt grafikām, darbam ar matemātikas formulām, formu izvilkšanai no slaida, hipersaišu pievienošanai un pārvaldīšanai, darbam ar ģeometrijas ceļiem, darbam ar tālummaiņas rāmjiem, WordArt pievienošanai un pārvaldīšanai, formu importēšana no SVG un daudz ko citu. Nākamajā piemērā ir parādīts, kā iegūt formas no prezentācijas slaida, izmantojot Go API.

Izņemiet formas no prezentācijām, izmantojot Go API

cfg := asposeslidescloud.NewConfiguration()
cfg.AppSid = "MyClientId"
cfg.AppKey = "MyClientSecret"
api := asposeslidescloud.NewAPIClient(cfg)

// Get all shapes from the first slide.
allShapes, _, e := api.SlidesApi.GetShapes("MyPresentation.pptx", 1, "", "", "", "", "")
if e != nil {
  fmt.Printf("Error: %v.", e)
  return
}

// Get all charts from the first slide.
charts, _, e := api.SlidesApi.GetShapes("MyPresentation.pptx", 1, "", "", "", "Chart", "")
if e != nil {
  fmt.Printf("Error: %v.", e)
  return
}

// Print information about the shapes and charts.
shapeCount := len(allShapes.GetShapesLinks())
chartCount := len(charts.GetShapesLinks())
fmt.Printf("The slide contains %v shapes, including %v charts", shapeCount, chartCount)

 Melayu