1. Produk
 2.   Persembahan
 3.   Python
 4.   Aspose.Slides for Python via .NET

Aspose.Slides for Python via .NET

 
 

Python API, lai izveidotu un pārveidotu PowerPoint prezentācijas

PowerPoint Python API PPT/PPTX prezentāciju izveidei, rediģēšanai, sadalīšanai, sapludināšanai un konvertēšanai, neizmantojot Microsoft Office PowerPoint.

Aspose.Slides for Python, izmantojot .NET ir ļoti noderīga bibliotēka, kas ļauj programmatūras izstrādātājiem strādāt ar Microsoft PowerPoint prezentācijas programmatiski savās Python lietojumprogrammās. Bibliotēka nodrošina Python izstrādātājiem iespēju savos projektos izmantot Aspose.Slides, izmantojot .NET jaudu. Bibliotēka nodrošina Python izstrādātājiem iespēju lasīt, rakstīt, modificēt, renderēt un manipulēt ar PowerPoint prezentācijām, izmantojot Python komandas. To var izmantot vairākās platformās, tostarp Windows, Linux un macOS.

Aspose.Slides for Python, izmantojot .NET, ir izstrādāts tā, lai to būtu viegli lietot, un tas ir nodrošinājis plašu funkciju klāstu, padarot to par ideālu risinājumu PowerPoint prezentāciju izveidei un rediģēšanai. Bibliotēka atbalsta prezentāciju ģenerēšanu un lasīšanu dažādos failu formātos, piemēram, PPT, PPTX, PPS, POT, PPSX, PPTM, PPSM, POTX, POTM, ODP, PDF un tā tālāk. Bibliotēka atbalsta arī prezentāciju eksportēšanu uz dažiem vadošajiem failu formātiem, piemēram, PDF, PDF/A, XPS, JPEG, PNG, BMP, TIFF, GIF, SVG, HTML un tā tālāk. Aspose.Slides ir paredzēts augstai veiktspējai un var viegli apstrādāt lielas PowerPoint prezentācijas.

Aspose.Slides for Python, izmantojot .NET bibliotēku, ir nodrošinājis atbalstu dažādiem papildu un pamata līdzekļiem PowerPoint prezentāciju apstrādei, piemēram, prezentāciju izveidei no jauna, slaidu pievienošanai vai noņemšanai, slaidu rekvizītu iestatīšanai, formu pievienošanai un formas rekvizītu modificēšanai. , fontu rekvizītu maiņa, krāsu pievienošana un modificēšana, teksta līdzinājuma iestatīšana, multivides elementu pievienošana prezentācijām (audio un video) un tā tālāk. Aspose.Slide bibliotēka ir ļoti viegli lietojama, un tā nodrošina plašu funkciju klāstu, padarot to par ideālu izvēli PowerPoint prezentāciju izveidei un modificēšanai.

Previous Next

Darba sākšana ar Aspose.Slides for Python, izmantojot .NET

Ieteicamais veids, kā instalēt Aspose.Slides for Python, izmantojot .NET, ir izmantot pip. Lūdzu, izmantojiet šo komandu vienmērīgai instalēšanai.

Instalējiet Aspose.Slides for Python, izmantojot .NET, izmantojot pip

pip install aspose.slides 
Varat arī lejupielādēt to tieši no Aspose produkta izlaišanas lapas.

PowerPoint prezentāciju ģenerēšana, izmantojot Python

Aspose.Slides for Python, izmantojot .NET, ir ļoti noderīgs risinājums PowerPoint prezentāciju izveidei un pārvaldībai savās Python lietojumprogrammās. Bibliotēkā ir iekļautas vairākas svarīgas funkcijas prezentāciju apstrādei, piemēram, slaidu pievienošana esošajām prezentācijām, prezentācijas pārbaude, vairāku prezentāciju sapludināšana, attēlu ievietošana prezentācijās, piezīmju ievietošana prezentācijās, noteiktu slaidu sapludināšana no prezentācijām, slaidu sapludināšana prezentācijas sadaļā, prezentācijas konvertēšana uz prezentāciju. PDF un daudz kas cits.

Kā sapludināt prezentācijas, izmantojot Python API?

import aspose.slides as slides

with slides.Presentation("pres.pptx") as pres1:
  with slides.Presentation("Presentation1.pptx") as pres2:
    for slide in pres2.slides:
      pres1.slides.add_clone(slide)
    pres1.save("combined.pptx", slides.export.SaveFormat.PPTX)

Pievienojiet un pārvaldiet slaidus prezentācijās, izmantojot Python API

Aspose.Slides for Python, izmantojot .NET, ir iekļāvis pilnīgu atbalstu slaidu apstrādei PowerPoint prezentācijā, izmantojot Python komandas. Programmatūras izstrādātāji var veikt dažādas darbības, lai pārvaldītu slaidus savās PowerPoint prezentācijās, piemēram, pievienot slaidus prezentācijai, piekļūt prezentācijas slaidiem, dzēst no prezentācijas nevēlamos slaidus, klonēt slaidus, salīdzināt slaidus, pielāgot slaidu izkārtojumu, konvertēt slaidus attēlu failu formātos, konvertējiet slaidus ar pielāgotiem izmēriem, iestatiet slaidu šablonus, kopējiet slaidu saturu, pievienojiet slaidu pāreju, iestatiet pārejas efektus un daudz ko citu.

Izveidojiet vienkāršu slaidu pārejas efektu, izmantojot python API

import aspose.slides as slides

# Instantiate Presentation class to load the source presentation file
with slides.Presentation(path + "AccessSlides.pptx") as presentation:
  # Apply circle type transition on slide 1
  presentation.slides[0].slide_show_transition.type = slides.slideshow.TransitionType.CIRCLE

  # Apply comb type transition on slide 2
  presentation.slides[1].slide_show_transition.type = slides.slideshow.TransitionType.COMB

  # Write the presentation to disk
  presentation.save("SampleTransition_out.pptx", slides.export.SaveFormat.PPTX)

Pievienojiet komentārus prezentācijām Python lietotnēs

Komentāri ir ļoti noderīga prezentāciju daļa, kas palīdz lietotājiem sniegt atsauksmes vai sazināties ar saviem komandas biedriem, pārskatot prezentācijas. Aspose.Slides for Python, izmantojot .NET, ir nodrošinājis pilnīgu atbalstu prezentāciju komentāru pievienošanai un pārvaldībai Python lietojumprogrammās. Bibliotēkā ir iekļauti dažādi līdzekļi prezentāciju apstrādei, piemēram, komentāru pievienošana slaidam PowerPoint prezentācijā, piekļuve esošam slaida komentāram, atbilde uz komentāriem, moderna komentāra pievienošana slaidam, visu komentāru un autoru dzēšana, konkrētu izdzēšana. komentāri par slaidu un daudz ko citu.

Kā dzēst konkrētus komentārus slaidā, izmantojot Python API?

import aspose.pydrawing as draw
import aspose.slides as slides
from datetime import date

with slides.Presentation() as presentation:
  slide = presentation.slides[0]
  
  # add comments...
  author = presentation.comment_authors.add_author("Author", "A")
  author.comments.add_comment("comment 1", slide, draw.PointF(0.2, 0.2), date.today())
  author.comments.add_comment("comment 2", slide, draw.PointF(0.3, 0.2), date.today())
  
  # remove all comments that contain "comment 1" text
  for commentAuthor in presentation.comment_authors:
    toRemove = []
    for comment in slide.get_slide_comments(commentAuthor):
      if comment.text == "comment 1":
        toRemove.append(comment)
    
    for comment in toRemove:
      commentAuthor.comments.remove(comment)
  
  presentation.save("pres.pptx", slides.export.SaveFormat.PPTX)

Darbs ar hipersaitēm prezentācijās, izmantojot Python API

Aspose.Slides for Python, izmantojot .NET, ir nodrošinājis dažus noderīgus līdzekļus hipersaišu apstrādei PowerPoint prezentācijās, izmantojot Python API. Bibliotēka ļauj programmatūras izstrādātājiem pievienot URL hipersaites tekstiem, pievienot URL hipersaites formām vai rāmjiem, pievienot URL hipersaites multivides failiem, formatēt hipersaites, izmantot hipersaites, lai izveidotu satura rādītāju, mainīgu hipersaiti, atbalstītos rekvizītus IHyperlinkQueries un daudz ko citu. Šis piemērs parāda, kā tekstam pievienot vietnes hipersaiti, izmantojot Python kodu.

Kā tekstam pievienot vietnes hipersaiti, izmantojot Python API?

 import aspose.slides as slides

with slides.Presentation() as presentation:
  shape1 = presentation.slides[0].shapes.add_auto_shape(slides.ShapeType.RECTANGLE, 100, 100, 600, 50, False)
  shape1.add_text_frame("Aspose: File Format APIs")
  shape1.text_frame.paragraphs[0].portions[0].portion_format.hyperlink_click = slides.Hyperlink("https://www.aspose.com/")
  shape1.text_frame.paragraphs[0].portions[0].portion_format.hyperlink_click.tooltip = "More than 70% Fortune 100 companies trust Aspose APIs"
  shape1.text_frame.paragraphs[0].portions[0].portion_format.font_height = 32
  
  presentation.save("presentation-out.pptx", slides.export.SaveFormat.PPTX)
 Melayu