1. Produk
  2.   Persembahan
  3.   Ruby
  4.   Aspose.Slides Cloud SDK for Ruby

Aspose.Slides Cloud SDK for Ruby

 
 

Ruby SDK Lasiet, rakstiet un konvertējiet PowerPoint prezentācijas

Ruby API PowerPoint (PPT/PPTX) un OpenOffice prezentāciju ģenerēšanai, modificēšanai, renderēšanai un konvertēšanai, neizmantojot Microsoft PowerPoint.

Aspose.Slides Cloud SDK for Ruby ir spēcīgs platformas neatkarīgs SDK, kas programmatūras izstrādātājiem ļauj izveidot, modificēt, skatīt, manipulēt un konvertēt PowerPoint un OpenOffice prezentācijas mākonī. Ruby SDK ir lielisks rīks izstrādātājiem, kuri vēlas integrēt Aspose.Slides Cloud funkcionalitāti savās Ruby lietojumprogrammās. Izmantojot Cloud SDK for Ruby, programmatūra var izveidot jaunas PowerPoint prezentācijas dažādos failu formātos, piemēram, PPT, PPTX, PPS, PPSX, PPTM, PPSM, POTX, POTM, ODP, OTP un daudzos citos.

Aspose.Slides Cloud SDK bibliotēkai Ruby ir nodrošinājis dažādas uzlabotas, kā arī pamata funkcijas darbam ar PowerPoint prezentācijām mākonī, piemēram, tukšu prezentāciju izveidi, vairāku prezentāciju sapludināšanu, prezentāciju sadalīšanu, jaunas prezentācijas izveidi no atlasītajiem slaidiem no citas prezentācijas, PowerPoint dokumentu konvertēšana dažādos formātos, visu rekvizītu iestatīšana un iegūšana, noteikta īpašuma noņemšana, visu vai noteiktu slaidu konvertēšana dažādos formātos, slaidu kopēšana, slaidu pievienošana/noņemšana, informācijas iegūšana no slaidiem, attēlu skaita iegūšana, formu pievienošana prezentācijas, formu iegūšana no konkrēta slaida un daudz ko citu.

Aspose.Slides Cloud SDK for Ruby ir ļoti stabils un viegli apstrādājams. Programmatūras izstrādātāji var pārvērst savas prezentācijas daudzos failu formātos, piemēram, PPT, POT, PPS, PPTX, POTX, PPSX, PPTM, PPSM, POTM, ODP, OTP, TIFF, PDF, XPS, JPEG, PNG, GIF, BMP, SVG, SWF. , HTML un daudz ko citu. Tas atvieglo prezentāciju kopīgošanu ar citiem, kuru datorā, iespējams, nav instalēta programma PowerPoint. Izmantojot šo SDK, varat savām prezentācijām viegli lietot motīvus un veidnes, lai nodrošinātu konsekventu izskatu un darbību visos jūsu slaidos. Pateicoties plašajam funkciju klāstam, vienkāršajam API un ērti lietojamajam interfeisam, šis SDK ir lieliska izvēle ikvienam, kas vēlas savam Ruby projektam pievienot PowerPoint prezentāciju pārvaldību.

Previous Next

Darba sākšana ar Aspose.Slides Cloud SDK for Ruby

Ieteicamais veids, kā instalēt Aspose.Slides Cloud SDK for Ruby, ir izmantot RubyGems. Lai instalētu SDK savā sistēmā, lūdzu, izpildiet šādu komandu:

Instalējiet Aspose.Slides Cloud SDK for Ruby, izmantojot RubyGems

gem install aspose_slides_cloud 
Varat arī lejupielādēt to tieši no Aspose produkta izlaišanas lapas.

PPT, PPTX prezentāciju izveide, izmantojot Ruby

Aspose.Slides Cloud SDK for Ruby ir iekļāvis pilnīgu atbalstu PowerPoint prezentāciju izveidei un apstrādei savā Ruby lietojumprogrammā. Ruby SDK atbalsta vairākas svarīgas funkcijas, kas saistītas ar prezentāciju manipulācijām, un ļauj izveidot prezentācijas daudzos failu formātos, piemēram, PPT, PPTX, PPS, PPSX, PPTM, PPSM, POTX, POTM ODP, OTP un citos. Tā atbalsta tādas funkcijas kā jaunas tukšas prezentācijas izveide no nulles, esošo prezentāciju lasīšana, prezentācijas aizsardzība, izmantojot paroli, jaunas prezentācijas izveide, izmantojot HTML dokumentu, prezentāciju ģenerēšana no PDF dokumenta, prezentāciju sadalīšana/apvienošana un daudz ko citu.

Izveidojiet tukšu PowerPoint prezentāciju, izmantojot Ruby API

require 'aspose_slides_cloud'

configuration = AsposeSlidesCloud::Configuration.new
configuration.app_sid = "my_client_id"
configuration.app_key = "my_client_key"

slides_api = AsposeSlidesCloud::SlidesApi.new(configuration)

response = slides_api.create_presentation("Sales.pptx", nil, nil, nil, "Data", "Main")
print response.self_uri.href # https://api.aspose.cloud/v3.0/slides/Sales.pptx?folder=Data

Piezīmju slaidu pievienošana un pārvaldība, izmantojot Ruby

Aspose.Slides Cloud SDK for Ruby ļauj programmatūras izstrādātājiem viegli veikt uzdevumus, kas saistīti ar slaidu piezīmēm savās Ruby lietojumprogrammās. Ir vairākas svarīgas funkcijas, kas saistītas ar slaidu piezīmēm, piemēram, piezīmju pievienošana prezentācijām, esošo piezīmju atjaunināšana no prezentācijām, piezīmju izvilkšana no slaidiem, piezīmju lasīšana no esošas prezentācijas un daudz kas cits. Šis piemērs parāda, kā Ruby izstrādātāji var pievienot piezīmes prezentācijai, izmantojot Ruby komandas.

Pievienojiet runātāja piezīmes PowerPoint prezentācijai, izmantojot Ruby

require "aspose_slides_cloud"

include AsposeSlidesCloud

configuration = AsposeSlidesCloud::Configuration.new
configuration.app_sid = "MyClientId"
configuration.app_key = "MyClientSecret"

slides_api = AsposeSlidesCloud::SlidesApi.new(configuration)

# Prepare notes for the slide.
notes_slide = AsposeSlidesCloud::NotesSlide.new
notes_slide.text = "Start with our company."

# Create the notes for the second slide.
current_notes_slide = slides_api.create_notes_slide("MyPresentation.pptx", 2, notes_slide, nil, "MyFolder")

# Print the resource reference for the notes slide.
print current_notes_slide.self_uri.href

Darbs ar diagrammām prezentācijā, izmantojot Ruby

Aspose.Slides Cloud SDK for Ruby ļauj programmatūras izstrādātājiem programmatiski apstrādāt diagrammas savās PowerPoint prezentācijās, izmantojot Ruby komandas. Programmatūras izstrādātāji savā prezentācijā var izveidot dažāda veida diagrammas, piemēram, kolonnu diagrammas, sektoru diagrammas, saules staru diagrammas, izkliedētās diagrammas un burbuļu diagrammas. Ir pieejamas dažādas funkcijas darbam ar diagrammām, piemēram, jaunas diagrammas ievietošana slaidā, diagrammas sienas iestatīšana, diagrammas asu rekvizītu iestatīšana, diagrammu leģendu iestatīšana un daudz kas cits. Nākamajā piemērā parādīts, kā atjaunināt dažus horizontālās ass rekvizītus rubīna lietojumprogrammās.

Kā atjaunināt dažus horizontālās ass rekvizītus, izmantojot Ruby?

configuration = AsposeSlidesCloud::Configuration.new
configuration.app_sid = "MyClientId"
configuration.app_key = "MyClientSecret"
api = AsposeSlidesCloud::SlidesApi.new(configuration)

#Code example will be added soon.

Teksta ievietošana un pārvaldība prezentācijā, izmantojot Ruby API

Aspose.Slides Cloud SDK for Ruby ļauj programmatūras izstrādātājiem ievietot un manipulēt ar tekstu un objektiem PowerPoint prezentācijās mākonī. SDK ietver vairākas svarīgas funkcijas teksta apstrādei prezentācijā, piemēram, teksta pievienošana un noņemšana, fontu un krāsu maiņa, jaunas rindkopas ievietošana, teksta rekvizītu atjaunināšana, nevēlamu rindkopu dzēšana, teksta aizstāšana slaidā, teksta izcelšana, objektu lieluma un novietojuma maiņa, rindkopas taisnstūra iegūšana, teksta izvilkšana no prezentācijas un daudz kas cits. Šajā piemērā parādīts, kā izcelt tekstu formā PowerPoint prezentācijā, izmantojot Ruby kodu.

Kā izcelt tekstu formā PowerPoint prezentācijā, izmantojot Ruby?

configuration = AsposeSlidesCloud::Configuration.new
configuration.app_sid = "MyClientId"
configuration.app_key = "MyClientSecret"
api = AsposeSlidesCloud::SlidesApi.new(configuration)
result = api.highlight_shape_text("MyPresentation.pptx", 2, 1, "important", "00FF0000")
p(result.text)

 Melayu